Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Élhet-e hit gyülekezetes nő...

Élhet-e hit gyülekezetes nő olyan nem hivő férfi emberrel úgy hogy nem válalják fel egymást? Még a hit gyülekezetében a pásztorának is hazudik.

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
a mai világban ez mondhatni alap
2015. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Te egy rendes nő vagy, ezért biztos vagyok benne hogy jobb férfit is tudnál találni magadnak. És nem egy olyat, aki még egy átlag hétköznap is hazudozik. Hány kapcsolat ment tönkre, mert először jó volt az első néhány évben, aztán tönkrement. Nektek már most az elején problémátok van.
2015. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

A nő a hitgyülis, és ő hazudik a pásztorának.

Csak ha nem esett volna le, hogy rossz felet pocskondiázol.



Én csak azt nem értem, hogy egy nem hívő egyáltalán minek áll össze egy hitgyülissel.

2015. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nem tudom ,hogy te a nő vagy-e ,vagy a férfi...

De ,ha ez valóban így van akkor sajna nem lesz így sokáig ,mivel más gyülekezeti tagok úgyis kutakodni fognak utánad...


Hidd el ezek ezt csinálják! (Személyes tapasztalat)


Üdv!

2015. nov. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!