Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék át iratkozni egy...

Szeretnék át iratkozni egy másik iskolába az még lehetséges?

Figyelt kérdés

Szakközép iskolába jelentkeztem 10-es vagyok,de nem tetszik annyira (infó) és egy nyelvi tagozatos iskolába szeretnék át iratkozni.

Különbözeti vizsgát kell tennem ? Felvételiznem kell ?

A jegyeim jók voltak tavaly,és most is.Átlag 4.5-6.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. nov. 9. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a jó eredmény egy nagyon laza iskolában született?

Átiratkozni egy szó. az még lehetséges új mondat: Ez még lehetséges?

Szakközépiskola egy szó. Nem 10-es vagy, hanem tizedikes, esetleg 10.-es.

A kérdésedre nincs globális válasz. Felvételezned és különbözeti vizsgát nagy valószínűséggel kell tenned.

Informatika ma megkerülhetetlen.

2015. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oopsz,fatális hibák.Sajnálom. :(

Most kereshetnék kifogásokat,de nem teszem.

Igazából,ha mondhatnám egy kicsivel erősebb mint a szomszédos gimnázium.És őm a metódusát ki tudnád fejteni részletesebben ? Mármint értem én hogy be kell iratkozni,de csak úgy hogy oda futok a kapuhoz és bekopogok ? Vagy meg kell jelölnöm mint lehetséges iskolát mint azt általánosban tettem,vagy személyesen kell elmennem ? Ilyen esetekben az általános jegyeket is figyelembe veszik ?

2015. nov. 9. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!