Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Starity.hu - Nektek mi a...

Starity.hu - Nektek mi a véleményetek a tagokról?

Figyelt kérdés

Nemrégiben kaptam egy névtelen szavazatot (más néven nem írt az üzenőfalamra, csak úgy szavazott). Márpedig én ezt nagyon utálom ugyanis nem tudom kicsoda az illető. PEDIG én kiírtam hogy ha szavaznak akkor az üzenőfalamra írják ki. Már a 2. felim van, de lehetséges, hogy ezt is törlöm és attól kezdve nem csinálok starityt.

Nektek mi a véleményetek a tagokról? Ugye nem rossz ember szavazhatott? Őszintén :(

Köszönöm előre is:)



#starity tagok
2015. nov. 10. 18:43
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg még nagyon fiatal lehetsz, ha ezt ennyire komolyan veszed. Szerintem ezért nem kellene ennyire aggódnod. Lehetséges, hogy az illetőnek tetszett egy hozzászólásod, vagy témád, cikked, akármi és ezért szavazott és nem akart írni, vagy nem tud írni. Nézd meg a beállításoknál, hogy kik írhatnak az üzenőfaladra.

Én is kaptam már névtelen szavazatokat és igazából nekem ez jobban bejön mert nem várják el, hogy visszaszavazzak.

2015. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megnéztem, és bárki írhat, de azért köszi.:)
2015. nov. 12. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!