Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell "nem nyálasan"...

Hogyan kell "nem nyálasan" szívni a cigit?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel gyakran, ha sietünk vagy valami, akkor közösen szívunk el egy szál cigit. Miután én beleszívtam, sokszor megjegyzi, hogy nyálasan szívom. Múltkor egyik osztálytársammal (fiú) mentem ki cigizni, és közösen szívtuk, és ő is meg én is nyálasan szívtuk, és próbáltuk "nem nyálasan" (ez milyen hülyén hangzik xD), de nem nagyon ment. Mit csináljak, hogy ne legyen nyálas a cigi?
2015. nov. 10. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

ne nyalogasd... nem tudom elképzelni, hogy hogy nyálazod össze...

nyeld le a nyálad, aztán szívd, ne nyalogasd, ha szívtál vedd ki a szádból ne tartsd benne...


A szokj le részt már le sem írom, fölösleges, úgyis mind beledöglötök

2015. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nyalogatom, az első kb. fél centit veszem be a számba, és az ajkam belseje nyálas, és az is az lesz..

Amúgy, miért? Aki nem cigizik, az halhatatlan? Vannak nyolcvan éves öregek, több mint 60 éve cigiznek, és se a tüdejüknek, se a szájuknak se semmilyüknek nincs baja. Aztán vannak, akik soha az életbe még csak ki se próbálta a cigit, aztán 30 v. 40 évesen meghal..

Mindig van példa és ellenpélda is..

2015. nov. 10. 19:04
 3/4 anonim válasza:
Nem kell tovig bekapni ez nem köhömm
2015. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy kb. fél centire veszem be.. nem tövig..
2015. nov. 15. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!