Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvettek a középsuliba,...

Felvettek a középsuliba, ahova jelentkeztél? Megünnepled, ha igen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem első helyre sajnos nem (mondjuk amúgy sem volt sok esélyem, úgyhogy nem nagyon érintett meg) , de viszont második helyre nem biztos hogy felvesznek pedig oda nagyon szerettem volna bekerülni.

Mindenesetre ha felvesznek a második helyre akkor tuti csapunk valami bulit :D:D mert az nagy meglepetés lenne.

A harmadik hely viszont biztos úgyhogy lesz hol tanulnom:D

2010. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bekerülni nem nagy szám!

Majd ha elvégezted azt ünnepelheted!:D

2010. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj. 13 évesen buliztok hogyha felvesznek egy suliba? Hát ahogy gondolod. Engem 2 éve vettek fel egy jó nevű egyetemre, és a haverommal megittunk egy sört (aztán FTC meccs, hogy mi volt, azt hagyjuk :D)

És ha szabad kérdeznem melyik iskola? :-)

2010. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy értem,hogy elmész bulizni vagy vmi discoba,részegre iszod magad meg hasonló,hanem pl elémsz azokkal a barátaiddal a McDonald's-ba,akiket felvettek,vagy egy jól eltöltött közös délután.
2010. márc. 19. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első helyre még nem, de van esélyem. (Normális iskola, csak nagyon megválogatják, kit vesznek fel.)

Felvettek még 2-be, abból az egyik az sokkal, vagy nem tudom, de valamivel jobb, mint az, amit elsőnek jelöltem.

De abba meg nem nagyon akarok menni, mert jó iskola. Én meg lusta tanuló vagyok a 4,5 fölötti átlagommal.:P


De még elválik. Lehet hogy ha felvesznek az elsőnek jelöltembe, és úgy találom, hogy jöhet egy erősebb suli, akkor átmegyek.:)

De ünneplés majd lesz. Valami biliárdozás, vagy efféle.:)

2010. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, felvettek az első helyre, ami az én esetemben egy kisebb csoda. :)

A nővérem azt mondta, hogy ezt meg kell majd ünnepelnünk, mert Ő is oda járt, ahova én most fogok. :D

Ja, és valószínűleg csinálunk még valami búcsúbulit a szűk baráti körben! :D

2010. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!