Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lányosabbak...

Hogyan tudnék lányosabbak kinézni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például a testtartásra,menésre,stb..mivel én kiskoromban sokat fociztam ezért picit fiúsabb a testtartásom meg minden és már zavar..

2015. nov. 13. 18:21
 1/4 anonim válasza:

Semmi hond en is ilyen vagyok/ voltam mostanába lányosodom en is. En csak fiu ruhákba meg fiu színekben jártam ennyit , gornyedten álltam h ne látszon a mellem (fogalmam sincs miert nem vagyok leszbi). Öltözködj lányosan , esetleg használj szenpillaspiralt (ne smink elé szét magad) , hord lányos abban a hajad, húzd ki magad igy látszódni fognak a melleid :D meg a beszed. Hat ha mely a hangod nem tudsz vele mit csinalni nem is kell. De pl ne káromkodj (ha szoktál) mert nem nőies! Ne ugy ülj le h hatalmas terpesz kényelmes hanem nőiesen mondjuk egymásra rakva :D

Bocsi full magamból indultam ki 15/L

2015. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. nov. 13. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

fiú tanácsa:

mondjuk hátizom erősítése

húzóckodás, fűrészelés kézi súlyzóval

sokkal jobb lesz így a fizikai teljesítményd is

2015. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

rossz testartás ellen sminkelés?

hol élünk??

a keresztbetett lábak meg kicsinálják a medencéd.

De a női agy ennyit tud felfogni, smink

2015. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!