Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gossip Girl 6. évad?

Gossip Girl 6. évad?

Figyelt kérdés
Ma eljutottam a sorozat végére de nekem még mindig nem teljes a kép. A 6. évadban 11 rész van csak állítólag és olvastam több helyen hogy kiderül ki az eredeti pletykacica, illetve mutattak az utolsó részben a sorozatbeli szereplők 5 évvel későbbi életéből is pár pillanatot. Viszont nem találok ilyen részt mivel a 11. rész az ilyen megemlékezős amiben a rendezők és a szereplők is nyilatkoznak, régebbi jelenetek is vissza vannak játszva. Most nem tudom hogy mi van.

2015. nov. 14. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik 10 rész van. 10. kezdődik úgy hogy "5 évvel később", stb. És ebben derül ki ki pletykacica. youtubeon is fent van meg mindenhol... angolul legalábbis.
2015. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Néztem egy 10.részt de az nem ez volt és szerintem vagy félrenéztem vagy félreírták :)
2015. nov. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!