Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A véleményetekre vagyok...

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Most kezdtem el betanulni egy cégnél ahol nem a valóságnak megfelelően kellene mondjuk számlát kiállítani stb. Szerintetek ez minden cégnél megszokott dolog? Ez a normális minden cégnél?

Figyelt kérdés
És ha nem vagyunk hajlandóak azt tenni amit mondanak akkor mehetünk is.

2015. nov. 14. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sok cég teszi ezt. A csalástól kezdve a lustaságig, rengeteg esetben állítanak ki hamis számlát. Gyakori, hogy egy nagyobb értékű termék értékesítése során egy sokkal olcsóbb termékről állítanak ki számlát, hogy kevesebbet adózzanak utána. De az is mindennapos dolog, hogy ha sokféle és nagyon olcsó terméket veszel, akkor csak egyetlen tételt tüntetnek fel a számlán (de legalább a vásárlás valós értékében), hogy ne kelljen annyit írni. Illetve, sokszor nem is egyértelmű, hogy mi képezi azon megállapodás szerinti értékesítés részét, amiről a számla szól.
2015. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!