Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiunak ciki maggasarku cipő?

Fiunak ciki maggasarku cipő?

Figyelt kérdés
Nem vagyok homi.
2015. nov. 14. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A fennálló társadalom többségének aktuális elvárásai alapján igen. Ha egyéb szempontra vagy kíváncsi, részletezd a kérdést.
2015. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 puritan válasza:

Igen.

Marhára ciki.

2015. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ertem akkor hogyan tudnam felvilagositani az egy sracot kedvesen?
2015. nov. 15. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, részleteznéd? Ki az az egy srác?
2015. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na kèrted, hogy rèszletezem az egyik ismerősöm megkèrt, hogy ne nevessem ki, ès mi a vèlemènyem megigèrtem neki, hogy utána nèzek.Egyèpkent nem homokos az illető.
2015. nov. 15. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha otthon csinálja, akkor jó neki, és hajrá, nincs mit mondani. Ha utcára is úgy akar járni, beöltözve, női ruhákban, akkor számíthat rá, hogy csúnyán fognak nézni rá, meg odaszólogatni, kivéve, ha olyan jól csinálja, hogy észre sem veszik rajta, hogy nem nő (ahhoz profinak kell lenni). Az pedig szerencse kérdése, hogy a barátai mennyire fogadnák el. Ő tudja, hogy megéri-e neki. (Nem egyéni jelenség, az ilyet crossdressernek hívják, vannak elég sokan, és nincs vele baj, csak bátorság kell hozzá, és a legtöbben valószínűleg nem fognak pozitívan hozzáállni.)


Ha meg csak magassarkú cipőt akar hordani, egyébként meg férfiruhát, annak én semmi értelmét nem látom, az talán a legrosszabb verzió.

2015. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segitetèl már csak fel kell neki vázolnom.
2015. nov. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!