Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretik az emberek a...

Miért szeretik az emberek a nagykijelzős telefonokat?

Figyelt kérdés
Van egy 3'7 colos telom nekem ez bőven elég netezni,filmet nézni is,illetve telefonálni!Nekem sosem kellene 5colos vagy annál feljebb telefon!Egyszerűen nem jön be...Most egy lumia 532-es 4colos telot akarok venni,ez a maximum ennél nagyobb kijelzőjű készülék sosem kellene! Ti hogy vagytok ezzel? Én kb minden 2.ik ember kezébe látok ilyen nagykijelzőjű telefont alig birja fogni :DD

#nagykijelző
2015. nov. 17. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
megalománia + a hülyeség ragadós.
2015. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ugy érted hogy most ez a menő? :D Hát jó én akkor sem követem a tömeget:D
2015. nov. 17. 19:52
 3/4 anonim válasza:

Szimplán azert vesz mindenki, ahogy te is irtad, mert sokan hiszik azt, hogy menők, hogy nagy embernek látszótjanak.

Vagy a nőknek azért van, mert muszály,hogy mindig legyen valami NAGY a kezükben, férfiaknál meg kompenzálás. :)

2015. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát, nekem is 5 colos telefonom van, de sosem tartottam 'menőnek' se kompenzációnak...


Az biztos ,hogy sok ember tekint rájuk így, de én személy szerint csak azért használok ekkora telefont, mert a kicsikben nincs elég kakaó :D


Volt kisebb telefonom és imádtam, én sem akartam soha nagyobbat, de az a probléma, hogy ha egy olyan telefont akarok, ami bírja azt a strapát amit tőlem kap, akkor a belső mellé a képernyő is megnő.

2015. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!