Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házi feladatom egy olvasónapló...

Házi feladatom egy olvasónapló, de nincsen itthon Bibliánk?

Figyelt kérdés
Holnapra kell egy beadandót írnom hittan órára, de itthon nincsen bibliánk. az alábbi történetekből lehet választani: Magvető, Az elveszett juh, a Szőlőmunkások, és a Búza és a konkoly. Van itton képes bibliánk azt már átnéztem, de nincsen benne semelyik. Neten már kerezsgéltem de nem találtam semmit. Valaki ha tudna egy linket küldeni valamelyikről, vagy esetleg röviden leírná nekem azt nagyon megköszönném!

2015. nov. 18. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meg online biblia:

[link]



De a búza és konkoly is lehet:

[link]

2015. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És ha lehet a kedvenc soraimat foglald bele :D


A Máté írása szerint való Szent Evangéliom » 23. fejezet

27

Jaj néktek képmutató írástudók és farizeusok, mert hasonlatosak vagytok a meszelt sírokhoz, amelyek kívülről szépeknek tetszenek, belől pedig holtaknak csontjaival és minden undoksággal rakvák.

28

Épen így ti is, kívülről igazaknak látszotok ugyan az emberek előtt, de belől rakva vagytok képmutatással és törvénytelenséggel.

2015. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2015. nov. 18. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2015. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen vicces már, hogy maga az "ördög" (Lucifer) segít a hittanháziban. XD

Vigyázz az ördöggel, ha tudást kínál!

Lásd: Madách-tól Az ember tragédiája. Ott is hogy jártak...

2015. nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!