Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Többször megcsörgettek egy...

Többször megcsörgettek egy telefonszámról, nem volt időm felvenni. Milyen szám ez?

Figyelt kérdés
+36731907013, ezt írta ki a telefonom. Elkezdtem ezt a számot boncolgatni, és sehogy sem jön össze. A +36 Magyarország hívószáma, a 73 Baranya megye nyugati körzethívószáma (Szigetvár és környéke). Ekkor viszont 7 szám marad, márpedig akármit néztem neten a környéken (önkormányzatok, cégek, kórház), 6 jegyű a számuk. Hogy a fenébe lehet ez? Interneten nem találtam rá erre a számra. Van valakinek ötlete, hogy milyen szám ez, egyáltalán milyen körzet? (Baranya megyéből senkit sem ismerek...)

2015. nov. 19. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy alkalmazás, amin meg tudod adni, kit akarsz hivni, es hogy milyen nev vagy szam jelentkezzen nalad. Biztos ez az, csak szorakoznak veled.
2015. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen alkalmazás, technikailag nem lehetséges.
2015. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De igen, van. Az egyik barátomnak is le van toltve, azzal hulyeskedik.
2015. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!