Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan mondják, hogy szép...

Sokan mondják, hogy szép vagyok, olyan amerikai falytából. Én tényleg hasonlítok az amerikaiakra és nem tudom honnan származnak a szüleim . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apukám 2 éves koromban elhagyott és már anyu sem emlékszik rá. Annyit tudok, hogy nem magyar volt. A tesóm még meg sem született. Ő annyira hasonlít.

2015. nov. 20. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

'falyta'. az.


nem, nem vagy 'amerikai'. trollcsira vagy, nyilvan nem kamu, hogy anyukad se emlekszik hogy 5-6 eve (mivel kb. 8 eves lehetsz a kerdes szinvonala alapjan), tehat 5-6 eve kivel csinalt gyereket...

2015. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy ha valamelyik népre nem lehet mondani, hogy egységes antropológiailag, az az amerikai, hiszen a(z) (fehér) amerikaiak európai népek keveredése nyomán ilyenek, tehát nagyon sokfélék.

Anyukád sem tudja, hogy honnét számrazik az az ember, akitől gyereke született? Vagy csak nem szeretne róla beszélni... Annyit tudsz tenni, hogy megkérdezed. Ha nem ad pontos választ, terel, akkor hagyd, nem akar erről beszélni.

2015. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés több sebből vérzik. Kamu.
2015. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Édes jó istenem! Még ja csak az egy jé nem fályna (sic!) olyan nagyon, ez az egész az első betűtől az utolsóig akkora butaság, hogy elképzelni sem lehet.


Kérdezd meg a még meg sem született tesódat. Az lesz a legjobb. De ne itt!

2015. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokan mondják, hogy szép vagy, olyan amerikai falytából?

Vagyis egy hájas kifestett disznó vagy néhány számmal kisebb ruhákban?

2015. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2015. nov. 22. 07:01
 7/8 anonim válasza:
Es akkor most mi mit csinaljunk? Deritsuk ki milyen nemzetisegu az apad?
2015. nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csak arra gondoltam jó tippeket kapok nem helyesírási gépeket
2015. nov. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!