Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne féljek a...

Mit tegyek hogy ne féljek a többiek elött énekelni? Igaz hogy lehet hogy jól éneklek de lehet hogy nem. Vagy legalább ajánjatok egy mostani angol dalt igaz hogy nem tudok angolul mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondják sokan hogy jól éneklek de én félénk vagyok. Egyszer amikór énekórán énekelni kellet akkor nem mertem ,és így a tanár kitalálta azt hogy ha kimén az egész osztály a szünetben majd akkor éneklem majd el neki ,méghozzá úgy hogy nem néz rám és bent maradhat a legjobb barátnőm .én pedig ott áltam az osztály másik végén és nagynehezen neki kezdtem míg,de a végén meg nyugodtam mert azt mondta hogy szép a tiszta a hangom,de nem tudtam hogy igazat mond-e .bezzeg a gyerekekk az ajtónál halgatóztak és meg dicsértek, úgy hogy nem ért semmit hogy kiküldte őket.de rájöttem miért félek mostanában mert mikór kicsi voltam ének szaköre jártam és aszittem jól éneklek de úgy látszik nem mert az egész családom ki nevetett és felvették milyen rosszúl énekelek de szerencsére már kitörölték ,és azóta nem merek énekelni de aki halott az megdicsért lehet hogy jól éneklek de a szüleim akkór se tudják és elöttük se merek énekelni. A

2015. nov. 20. 20:42
 1/4 anonim válasza:
Ugyan ez volt/van velem is. Először azt mondták, hogy szar hangom van, felejtsek el mindent, aminek köze van ehhez. Mostanában pedig egyre többen mondják, hogy jó hangom van, még azok is, akik előtte kinevettek. Először énekelgess otthon, egyedül. utána az utcán, arrafelé, ahol senki, sem lát. Utána próbálj meg barátok előtt, és így tovább.
2015. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi atánácsot és a válszt

Igazad van mert már egyre több ember elött énekelek

☺☺☺

2015. nov. 24. 12:54
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem tudnád megmondani hogy mit tegyek ha nem tudok angolul de mégis angol dalt akarok tanulni?
2015. nov. 26. 15:22
 4/4 anonim válasza:

Szia! En is ugyan igy vagyok ezzel. Egyedul csak a mamam elott mertem enekelni. De miota a szuleim kertek hogy enekeljek elottuk, rajottem hogy nincs mitol felni.Megdicsertek, azt mondtak erdemes lenne vele foglalkozni. Neked is csak azt tudom mondani, hogy legyel bator, es mutasd meg hogy mit tudsz... :)

(Bocsi az ekezetek miatt)

2016. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!