Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem Shutterstoc...

Lenne pár kérdésem Shutterstock rol. Valaki?

Figyelt kérdés

Nos ide akarok felrakni vectorokat, Viszont kezdő vagyok az oldin , nekem is úgy írta egyik ismim.


Az alábbi dolgok érdekelnek .

-Ha háttereket,mintákat,weboldal shablonokat v logókat rakok fel elég sima jpg be rakni? v van más megoldás pl ikonoknál egy mapába rakni egy csomagot,és rakni fel előnézet képet jpg be, mint DeviantArt on ?

-Paypalt hogyan tudom csatlakoztatni ? És elég azt csatlakoztatni amivel vásárolok neten ?

-Mi alapján kapok pénzt a képekért ?



2015. nov. 21. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem valamennyi kérdésed meg van válaszolva az oldalon.


"Paypalt hogyan tudom csatlakoztatni ?"

PayPal-t ha regisztrációkor nem kérte, akkor az Account Settingsben a Payout Methodnál tudod megadni.


"És elég azt csatlakoztatni amivel vásárolok neten ?"

Ezt nem teljesen értem. Több PayPal accountod is van? Amit hozzáadsz, arra kapod a pénzt.


"-Mi alapján kapok pénzt a képekért ?"

Alapvetően attól függ, hogy milyen feltételekkel veszik meg. Ha előfizetéssel, akkor egységesen 28 cent jár egy képért, ha alkalmi vásárlás, akkor mérettől és licensztől függ az ár. Azt hiszem amikor eléred az 500 dollár bevételt, akkor emelkedik az előfizetéses összeg 33 centre, meg minden egyéb is hasonló arányban.


Vektorokban nem tudok segíteni.

2015. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!