Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erős és hatékony izzadásgátlók...

Erős és hatékony izzadásgátlókat tudnátok nekem mondani ami tényleg hatékony?

Figyelt kérdés
Egészségügyben dolgozom és borzasztó kellemetlen, hogy nő létemre folyamatosan izzadok a köüenyemben, vagy akár egy sima pólóban, atlétában... Kipróbáltam már rengeteg féle izzadásgátlót a solutio antisudoricán keresztül a "hónalj betéten" át mindent... Patikákban kapható egy 5ezer forintos dezodor azt is kipróbáltam már, párom is elég izzadós neki csak az vált be, hát nekem az se... Nagyon el vagyok már keseredve. Esetleg ha valakinek volt ilyennel kapcsolatos műtéte az a tapasztalatairól beszámolna nekem?! És persze, hogy milyen árban van ez a műtét...

2015. nov. 22. 09:30
 1/4 anonim válasza:

A Certain Dri-t ismered? Van éjszakai és nappali terméke is, és ha együtt használod a kettőt, az eszméletlen erős védelmet ad. Csomó ismerősömnél ez vált be, más nem.

Azt még mindenképpen próbáld ki mielőtt műtteted magad.

2015. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óóó igen igen, nem tudtam a nevét, de ez az az 5 ezer forintos amit a patikákban lehet kapni... Bár én csak a nappalit... Megpróbálom mindenképp a kettőt egyszerre...
2015. dec. 22. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
solutio antisudorica. 600 ft!! elég jó!
2016. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat. Nem ajánlom a szert. Rákot okozhat. Nagyon veszélyes! Inkább használjatok illóolajat,és többször mosdani egy nap. Ez természetes. És sok izzadásgátló nagyon veszélyes. Izzadás az természetes dolog nem hiába teremtett ilyennek Isten.
2017. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!