Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fájni fog a sebészeti fogeltáv...

Fájni fog a sebészeti fogeltávolítás?

Figyelt kérdés
Nagyon elhanyagoltam egy fogam aztán később féltem elmenni vele orvoshoz.Nemrég rászántam magam,de azt mondta,hogy ezt nem meri kivenni,mert fél hogy összeroppan.Beküldött szájsebészetre. Felfogják vágni az ínyem ? Fájni fog ?

2015. nov. 22. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem fog fájni, kapsz érzéstelenítést, semmit sem fogsz érezni =-]
2015. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt már neked is ehez hasonló? Én nagyon félek mert mikor sima foghúzásokon voltam és kaptam érzéstelenítőt akkor is fájt ! :/
2015. nov. 22. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt, nyomorék körzeti fogorvos, fogorvos létére nem tudott fogat húzni, beletörte az ínyembe a fogamat az idiótája... szájsebészeten kötöttem ki.
2015. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem merte megpróbálni,de szájsebészeten tényleg semmit nem éreztél ?
2015. nov. 22. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit, sőt, még az ínyemet is összevarrták!!!


És az érzéstelenítésnek hála - nem éreztem semmi fájdalmat =-]


+1: sovány vígasz, de ha fáj, ha nem, nem halsz bele. Túléled.

2015. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem nem fog annyira fájni! Megpróbálok a legrosszabra felkészülni és annál már csak jobb lehet! Az orvos olyat is mondott,hogy lehetséged szájsebészeten egészben is ki tudják venni,de nem értem akkor ő miért nem!
2015. nov. 22. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert nyomorék.


Mint nálunk a körzeti. Fogorvos, azt' b*zdmeg, nem tud fogat húzni... és ezt nem csak én mondom, mindenki, aki ismeri, megmondja, fogorvos létére nem tud fogat húzni... szánalmas nyomorék...


Ezért sem vállaltak el téged: mert nem biztosak a dolgukban, tudják, nem képesek rá...

2015. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon vágom, mire a 61%-os trágárkodása, s miért ír valótlant.


Minden fogászati beavatkozást érezni lehet. A semmit sem érzetem duma egyszerűen nem igaz. Érezni fogod a fájdalmat, de nem fájdalomként éled meg.

2015. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy az ember érzi azt, ha érzéstelenítés mellett a szájában turkál, de tipikus magyar mentalitás, belekötni bármibe, amibe csak lehet...
2015. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!