Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon hogy tudom megnézni...

Facebookon hogy tudom megnézni hogy ku nézi a legtöbbet a profilomat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyakori kérdések nem azt jelenti, hogy gyakran kell megkérdezni ugyanazt! Sehogy.

A facebookos, hogyan kezdetű kérdésekre szinte gondolkodás nélkül oda lehet írni, hogy sehogy, mert 10 kérdésből 9 biztosan olyan, amit nem lehet megtenni, s 8 olyan, ami baj is, lenne, ha megtehető volna.

Ez olyan határeset. Én pl. nem örülnék neki, ha látnád, hogy én jártam az oldaladon. De neked sem lenne belőle sok hasznod. Főleg nem, ha te is azok közé tartozol, akik több száz ismerőssel rendelkezel, de ebből valójában csak néhány élő kapcsolat.

2015. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!