Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki k-popper? És a SHINee-ből+a...

Ki k-popper? És a SHINee-ből+a BigBang-ből ki a kedvencetek? Es a fenti együttesek közül kinek melyik a kedvenc száma?

Figyelt kérdés

Én nem rég kaptam rajuk, eddig a Bigbang és a SHINee tetszik.

De hallottam rajtuk kívül a 2NE1-et, és a Super Junior-t.



2015. nov. 22. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kpopper vagyok. :)4minute-ből HyunA, 2NE1-ból CL, BigBang-ből GD a kedvencem, EXO-ból Xiumin, Baekhyun és Chanyeol. <3
2015. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,én elárulom,h a 2NE1 számai nem tetszenek,a többit meg nem ismerem. A BigBang-ből a kedvencem T.O.P. és Daesungm A SHINee-ból pedig Jonghyun, Taemin. Kedvenc számom tőlük:BB. Fantastic Baby, Bang Bang Bang. SHINee Ring Ding Dong, Hello, Sherlock, Lucifer.

És van olyan is,h hallgatom és kedvencem:TY: Ringa Linga,GD&TY Good Boy,GD&T.O.P. Zutter

2016. jan. 3. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. A SHINee a kedvenc bandám, mindegyikőjüket szeretem, de leginkább Taemint :) Az összes számuk kiváló. Talán ha nagyon muszáj választani, akkor a Stranger, vagy a Ready or not, de ugyanúgy imádom a Lucifert, a Sherlockot...stb. A többi bandát nem ismerem annyira, hogy tudnám a tagok nevét. A Bigbangtól a kedvenc számom a Haru Haru, vagy a Tonight.
2016. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shigure válasza:

Uuuu Kpoposok.*-*

JiJongie 4ever.(GD) Minden számukat egy kát kivétellel imádom...talán a StillAlive a kedvenvecem.

Fuuu hat SHINee oket is imadom Onew olyan kis cuki.

Tőlük asszem a Hello.*-*:D

2016. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bigbang-ből kedvencem Daesung és T.O.P😍 Kedvenc számom tőlük a Haru haru, fantastic baby, loser, sober.

SHINee-t még nem hallgattam😨 De rákeresek, biztos nagyon jó😃

2NE1-t nem nagyon szeretem..

2016. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jonghyun._.900408 válasza:

Uwuu UB bandám a SHINee...Jonghyun a biasom és az ult. biasom is.

A kedvenc számom tőluk talán a Romantic, Our page és a Replay.(ez örök) De lehetetlen választani.

2019. jún. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!