Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az orvosok élete?

Milyen az orvosok élete?

Figyelt kérdés

Már több helyen is utána olvastam és nagyjából az jött le, hogy a munka nagyon nehéz és nagyon sok és alig van aki ne égne ki. Kevés a szabadidő és ha mégis van akkor sincs energiájuk semmire. Ezenfelül hamarabb halnak, családra nem sok idő marad és a fizetés túl alacsony. Túloznak vagy tényleg így van?


Engem érdekelnek a betegségek, a gyógyítás és nagyon szeretnék segíteni az embereken. Többen is azt mondják ha ez az ami igazán érdekel akkor megéri. De nekem nem mindegy milyen áron.

Persze tudom bizonyos lemondásokkal jár majd, viszont szeretnék teljes életet élni, családot alapítani és szeretni a munkámat. Elsősorban olyanok válaszát várom akik érdemi választ tudnak adni, esetleg a saját bőrükön is tapasztalták avagy nem tapasztalták ezt. Köszönöm.



2015. nov. 23. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Jártam pár orvosnál, és mindegyikről azt mondhatom, ha lelkiismeretesen csinálod, akkor munkamániásnak kell lenned. Magánéletük szinte alig van, sok időt töltenek a munkahelyükön, és mikor végeznek, és a családdal vannak, akkor is hívja őket néhány páciens v sürgős eset vagy épp továbbképzésekre, konferenciákra kell menniük. A fizetés kórházban alacsony, de magánpraxisban igenis magas.
2015. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!