Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Rubin-Host Bt-t?

Linnax kérdése:

Ismeri valaki a Rubin-Host Bt-t?

Figyelt kérdés
Vendéglátós cég, de egészségügyi szűrésre toboroz embereket. Volt már valakinek dolga velük? Bizalmatlan vagyok.

2015. nov. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Átbaxoda! Kerüld!
2015. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Anyukámat környékezték meg, nem akarom, hogy átverjék, és már az gyanús volt, hogy nem találtam róluk semmit.
2015. nov. 26. 16:01
 3/6 Szabó András777 válasza:
Tegnap jártam náluk, rövid tömör ismeretterjesztő előadás volt amíg a mérések mentek. Mindenki elégedetten távozott pontos eredményekkel, sokat tanultam, szerintem megéri. András
2016. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vilga válasza:
Kifejtené valaki bővebben a vizsgálatok mikéntjét, mert küldtek egy vizsgálati lapot, nos ami azon szerepel az számomra több mint hihetetlen, vagyis hol a trükk mert semmi sincs ingyen csak más fizeti
2016. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tegnap nálunk is járt 3 fiatalember. Szerintem sem tiszta a cég. Valami bűzlik a fiúkkal. Az egyik árva kislányát neveli, mutogatta a fotót is róla,a másikba platina van beépítve,a harmadik nem kapott szót, csak mérte a jelenlévőket. Olyan érzésem volt az előadás közben, mintha valami nem lenne valós körülöttük. nagyon közvetlen, bizalmas hangod akartak megütni, de nálam művire sikeredett. Anyám kísértem el, mert én is féltem rásóznak valamit.
2018. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szabó András777 válasza:
Melyik városból írsz?
2019. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!