Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beírom a keresőbe, hogy...

Ha beírom a keresőbe, hogy olcsó kanapét szeretnék, miért ad ki horroráras oldalakat? Szerintetek is durván elszálltak a bútor árak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, kinek mit jelent az olcsó, de szerintem a kevés pénzűeknek teljesen mást, mint amiket kiad a google. Vagy ennyire nem vettem volna észre, hogy 50/100 ezer forintokkal kerülnek többe a bútorok? Hol voltam eddig? Tényleg csak ilyen drágán jutok egy kihúzhatós kanapéhoz a lányunk szobájába?
2015. nov. 26. 14:39
 1/5 anonim válasza:

hipermarketekben valószínűleg hozza jutsz olcsóbban is vagy használt bútor kereskedőnél


az első esetben préselt fűrészporból készült a másodikban van esély rá, hogy fából de az áruk kb. ugyan ott van

2015. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi neked a draga? Egyaltalan, jartal armilyen butorboltban az elmult 20 evben, hogy megnezd egy atlagos termek arat?
2015. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

a googlehez ajánlom hogy több fajta módon keress rá valamire

az olcsó kanapéhoz nekem is 140 - 200 ezer forintos árak jöttek be

de mikor olcsó bútorokat kerestem 60 alatt is találtam

[link]

2015. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértést:) + az ajánlatokat is!
2015. nov. 26. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
jofogas.hu-n nézz körül, ott jóval olcsóbban lehet kapni közvetlenül magánszemélyektől használt bútorokat, meg használt bármit.
2015. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!