Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötlet mit adjak karácsonyi...

Ötlet mit adjak karácsonyi ajándékozáson? (lentebb kifejtem)

Figyelt kérdés
Szóval, az a helyzet, hogy azt a fiút húztam ki akivel elég jóba vagyok és hát szerelmes vagyok belé. Nem szeretném vele ezt közölni de mégis valami személyesebb ajándékra gondoltam csak fogalmam sincs, hogy mit kellene:/

2015. nov. 26. 19:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 15 éves vagyok
2015. nov. 26. 20:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Készíts valami személyhez szóló ajándékot. Egy szép üdvözlő kártyát. De nem minden esetben célra vezető!

Egy valami fiús dolgot akarsz neki amit szívesen viselne hordana és csak rád gondolna amikor a kezébe fogja!

Tiltott dolognak minősül és ne fogad meg a tanácsom de írószerben 100ft-os boltban 300ft-ért lehet venni bicskát. Az erőt szimbolizálja minden férfi lelkében. HA szeretett volna ilyent akkor egy életre belevésted magad a szívébe! Fűzd hozzá soha senkinek ne mutasd meg mert elveszik. De a levélbontó veszélytelenebb mert életlen gyenge és jól kinéző.

Ezen fellül egy terepszínű cuccnak manapság örülnek kivéve ha valami erősen indiai vallásos!

HA valami hülyeséget veszel neki elfelejti és téged is egy életre! Ruhának senki nem örül ilyenkor max egy karkötő amit patika környékén kapható gumiszallag. De lehet venni zsinorból szőtt túlélő hegymászó karkötőt vagy csinálni. Az is katonai cucc és ártatlan.

Ha nagyon nincs ötleted egy tábla csoki megmentheti a problémád! Írd meg PM-be mit választottál kíváncsi vagyok. :)

2015. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!