Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emagon mikor kezdodik a...

Emagon mikor kezdodik a fekete pentek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne, mert még mindig semmi... :(
2015. nov. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nyisson már ert mire hazaérek sulibol mindent elvisznek :o
2015. nov. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Már én is direkt felkeltem korán de még mindig sehol semmi..
2015. nov. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha minél hamarabb. Felkeltem korábban + éjjel fél 1-is ébren voltam.
2015. nov. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tavaly is reggel volt,nem tudom minek kelelegetnek egyesek éjfélkor...
2015. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kár így rápörögni erre a black friday sz@rságra, mert itthon rohadtul nem ugyanaz, mint "nyugaton" vagy épp Amerikában! Itthon nagy kamu az egész, mert:

míg külföldön az a cél, hogy a "régi", tavaji vackokat kisöpörjék az áruházakból ténylg beszerzési áron eladva, sőt, még az alatt is, addig itthon naná, hogy a profit szerzése a cél... Az akciós árak, amiket látsz, azt a listaárból számítják, mindig az a legmagasabb - pont azért, hogy kiírhassák azt a -90%-ot /ami matematikailag nem kamu, de normál esetben listaáron földi halandó nem venne meg pl. egy szimpla nadrágot 100 000 Ft-ért. -90%-kal ez 10 000 Ft, mint általában a plázákban a nadrágok... ((nyilván lehet olcsóbbna is, drágábban is venni, a lényeg a listaárban és az "óriási" leárazás szemléltetésében volt...))

Szóval nem nagyobbak az akciók, mint máskor, csupán a pszichológiája más...

Üdv: egy eladó.

2015. nov. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

7:54-kor elindult. Már végig is néztem a kínálatot, de semmi olyat nem találtam ami érdekelt volna. A legtöbb esetben csak 20-25% körüli a kedvezmény. De úgy látom én is hogy előtte meg emeltek, hogy ezt odabiggyeszthessék.

Pl tavasszal vettem tőlük egy kamerát 40e-ért. Most 36e-ért kínálják ugyan azt, állítólag 25% kedvezménnyel.

Tavaly én itt vettem a telefonomat 100e helyett 60-ért. Akkor tényleg megérte mert máshol is 90-100 között volt az ára. Amúgy tavaly már reggel 6-kor böngésztem a kínálatot úgy emlékszem...

2015. nov. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem nagy szam.... ti vettetek valamit?
2015. nov. 27. 09:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább a noname vackokat akciózzák,eboda utok allview meg hasonló van
2015. nov. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 91212321 válasza:
Valakinek nincs kuponkódja amit nem használ fel? :S Jól jönne most, mert nem akciózták túl a termékeket :/ :D
2015. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!