Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges valahol ennyire...

Lehetséges valahol ennyire egyedi "hógömböt" készíttetni?

Figyelt kérdés

Amiben megmondhatom hogy például külön figura legyen, amit én adok esetleg, meg hogy a "hó" helyett például szívek legyenek, stb?

Google-n keresgéltem, viszont csak fényképes gömböket, és házi készítésűeket találtam.



2015. nov. 27. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ezt most felejtsd el, ne adj karácsonyra ilyet a barátodnak, mert legfeljebb szépen rád mosolyog majd, hogy "Ige szivem, szuper, nagyon szép, nagyon örülök neki"...aztán haza ér és bevesz egy levél daedalont, hogy ne hányja el magát. Nem rosszakaratból mondom, de nem szeretjük az ilyesmit (aki meg igen, az meg nem lányokat szereti). Vegyél neki valamit, ami rá jellemző...pl ha van hobbija akkor ahhoz vegyél neki valami profi kiegészítőt ilyesmi (de azt is csak vele, mert ő tudja mi a jó).
2015. nov. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bp-n a Köki Terminálban asszem Póló Terminál néven van egy üzlet, ahol csinálnak egyedi fényképes hógömböt, de szivecskés hópelyhet meg figurát nem tudom raknak-e bele, szerintem nem.

De meg kell kérdezni.

2015. nov. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!