Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak egy 13 éves fiúnak...

Mit adjak egy 13 éves fiúnak karácsonyra? (több lent)

Figyelt kérdés
7.-esek vagyunk, osztálykarácsonyra húztunk, és egy fiút húztam. Nem sok mindent tudok róla, amikor megkérdeztem, mi a kedvenc állata, hülyeséget mondott, a kedvenc színére nem válaszolt, bár gyanítom, hogy az a szürke. Inkább készítenék neki valami jó kis DIY-t, mert szeretek kézműveskedni, és az személyesebb ajándék, de fogalmam sincsen, mit adjak neki karácsonyra.

2015. nov. 28. 07:47
 1/2 valaki54321 válasza:
Tavaly (7.-ben) én ia fiút húztam és tudtam h Barcas...vittem neki Barcas füzetet, tollat, bögrét és milkát mert azt mindenki szereti szerintem. Nagyon örült neki. Tudj meg róla minél többmindent és hidd el tudni fogod mit vigyél neki. Vagy ha ő hülyeséget válaszol, kerdezd meg a legjobb barátjától, vagy tesójától ha van neki és iskolás. Akár egy tusfürdő csomagot is vehetsz neki amibe van dezodor, tusfürdő, parfüm..meg ilyenek. Biztos annak is örülne.:)
2015. nov. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm (valaki), majd érdeklődöm afelől, hogy mit szeret... Bár nem szereti annyira a sportokat, csak van valami, aminek nagy rajongója. De a csoki az már az én listámon is szerepelt!
2015. nov. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!