Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem jönnek be az oldalak...

Miért nem jönnek be az oldalak? "Ez a weboldal nem érhető el" Részleteknél azt írja hogy elutasította a kapcsolódási kísérletet. Lehet hogy a honlap leállt, vagy a hálózat nincs megfelelően konfigurálva.

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot és azon alig van olyan oldal amit betölt. Például a youtube, google, facebook, ncore az jó de ha le akarok tölteni valamit akkor a google találatok közül nem tölt be egyet sem, de az origo, index és hasonlókat sem tölti be. Az összes többi gépen ami van itthon, bejön minden csak ezen nem. Frissítettem a hálókártya drivert, feltelepítettem a java-t és az adobe flash playert. Próbáltam az explorert, chromot, firefoxot és ott sem jobb a helyzet, sőt a firefox és az explorer még annyit sem tölt be mint a chrome. Mit lehetne csinálni?

2015. nov. 28. 08:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja még a framework 4.5 is fel lett telepítve.
2015. nov. 28. 08:28
 2/2 A kérdező kommentje:
Még annyival egészíteném ki hogy amikor nem tölt be egy oldalt akkor akárhányszor frissíthetem nem lesz jobb viszont ha bezárom a böngészőt és újra megnyitom akkor elsőre beadja.
2015. dec. 1. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!