Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki ért az antropológiához,...

Aki ért az antropológiához, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Külső jegyek alapján fel lehet ismerni egy zsidót vagy egy romát? Miben lehet észrevenni,hogy valaki cigány e és nem csak kreol bőrü(tehát román,görög,olasz stb). Félig magyar vagyok,apám magyar,anyám fél román,fér ukrán. Kinézetem,fekete,sima haj(ritkás egy kissé,ez családi vonás) nagy sötét barna már már fekete szemek,keskeny hosszú orr ami egy kissé hajlott,a szem gödröm barnásabb,tipikusan déli vonás,a bőröm kreol,a szemem körül világosbarna,átlagos magasságú vagyok,a szám széles és vastag,az arcom eléggé kerek,és sima vonásaim vannak,az állam csak nagyon kicsit áll ki és az is kerek,a szemöldököm vékony és ívelt. Hirtelen haragú vagyok a kedély állapotom változó és ha dühbe jövök....:D szóval a személyiségem is tipikusan délies,voltak már akik gyanúsan néztek már rám mert barnább a bőröm mint az átlagnak és azt gondolták,hogy cigány vagyok,az arcvonásaim tényleg cigányosak kissé,gyerekkoromban különösen azok voltak. Összességében egy világosabb bőrű romának elmennék,de még egy barnább bőrű magyarnak is. Nem tudok cigány ősökről,anyám,aki még jobban kreolbőrű(bár neki már inkább zsidós vonásai vannak) elég rasszista,apám amikor veszekszik vele,néha lecigányozza,de őt ez nagyon bántja,UTÁLJA a cigányokat. Mint mondtam voltak román őseim,de az a vicc,hogy azok igazi "árják" voltak. Őseim Kárpátaljáról és Erdélyből származnak. Ük nagyapámnak kun neve volt,de bár anyám szerint az is román volt. Lehet azért vagyok olyan amilyen? Bár az arcvonásaim nem kunosak,ők ázsiai kinézetűek,én echte europid vagyok:D.

2015. nov. 28. 13:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!