Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » C++ vagy C# a kezdőknek?

C++ vagy C# a kezdőknek?

Figyelt kérdés
Heló, az ismerősöm azt mondta hogy a C# jobb mint a C++ de a C++-t könnyebb megtanulni, szerintetek mit érdemes elkezdeni?
2015. nov. 28. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont fordítva van. A C++ jobb, de a C#-ot könnyebb megtanulni. Szerintem előbb C#-ot tanulj, aztán jöhet a C++. Sőt, C# helyett tanulhatnál Javát is, az is C alapú, de logikusabb, és a fejlesztői eszközök is normálisabbak hozzá.
2015. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz a C#-al, de a többiben egyetértek az elsővel.
2015. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként a c# vs java elég régi vita, mint az ios vagy android, pepsi vagy coke stb.


Mindkettőnek megvan az előnye meg a hátránya, de mivel a c# a java-ra épül így nagyon gyorsan meg lehet tanulni a másikat ha az ember már ismeri az egyiket

2015. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De hogy mind egy melyiket tanulom meg a c++ vagy a C#-et mert ha megtanulom az egyiket akkor nagyjából tudom az összeset használni?
2015. nov. 28. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el még egyszer amit írtam.
2015. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!