Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jackson fanok?

Michael Jackson fanok?

Figyelt kérdés

Ti mikor és hogyan szerettétek meg Michaelt?

Mi volt az első zene,interjú,vagy élő koncert,turné amit láttatok tőle,illetve azok közül is melyik a kedvencetek?


2015. nov. 28. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éves koromban szerettem meg.Először a Billie Jean world számot hallottam tőle.Nagyon megtetszett a ritmusa :D *-*.Majd a We are the world-ot,Beat it-et,Thriller-t,Earth song-ot.Ma már mindet hallgatom.Az első koncert amit láttam az az 1993-as Dangerous koncert.A kedvencem az 1996-os History koncertje. Az első interjú,amit láttam az Oprah Winfrey-es interjú volt.Ez a kedvencem ;D.Kedvenc számom nincs tőle.Mindet nagyon-nagyon szeretem.Mindet másért. :) ♥ :3
2015. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Billie Jean :D...Csak épp a We are the worldot hallgattam. :"D
2015. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már nagyon kicsi koromban is mindig amikor hallottam valahol a Billie Jean-t akkor énekelni és táncolni kezdtem :) És nagyon szerettem a You are not alone számát,mindig arra aludtam el.Aztán amikor megláttam a Smooth Criminal videoklippet akkor arra gondoltam hogy ez a legjobb dolog amit valaha láttam, olyan klippet nem csinál senki sem. :) Aztán elkezdtem minél több mindent megtudni róla és egyre jobban megszerettem.Szerintem ha valaki veszi a fáradtságot hogy tényleg megismerje őt az megszereti.Ő a legcsodásabb ember a világon,rengezeget jótékonykodott.

Mi a kedvencem tőle? Képtelen vagyok egy dolgot kiemelni, mindent nagyon szeretek tőle.

2015. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Huha hat utt egy fiatalabb versenyzo en sajnos meg csak 7 eves voltam amikor meghalt és akoor mg nem tudtam igazan h kicsida vagy melyikek is az o szamai most gyszer csak meghalgattam egy szamat es ugy rakattantam minden turnet interviewet klippet cikket alaposan atnezek/megnezek es en se tok semmit kiemelni talan a legkedvencebb szamom tole most ezekben a napokban a The way you make me feel
2016. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4 évesen hallottam előszőr róla de 11 évesen hallottam tőle a Remember the time-ot és onnantől kezdve rajóngója vagyok és Imádom
2017. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!