Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sima acél könnyen törik?

A sima acél könnyen törik?

Figyelt kérdés
Ha van egy sima acél kardot akkor azt ha ledobom 2 méter magasról ugye nem törik 50 darabra vagy igen?

2015. nov. 29. 12:25
 1/2 anonim válasza:
Nekem volt egy sima acélból készült késem. Viszonylag nehéz körülmenyeknek tettem ki de sok tényezőtől fűgg hogy mennyire törik könnyen. A sima acél ha éppen rozsdás vagy rozsdásodik akkor elősegítheti a tárgy törésének esélyét. A tárgy husszúságát kell figyelembe venni annak súlyát és szélességét. És persze azt az erőt amivel a tárgy ütközik vagy le esik. Röviden. Ha nem ette meg a rozsda és nem hamisítvány nemfog eltörni.
2016. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A hangvillák állítólag acélból vannak, nekem mégis sikerült csak azáltal eltörni egyet, hogy közepes erősséggel nekicsaptam egy fa asztalnak. Szóval nem tudom.
2019. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!