Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az iskolai...

Mit csináljak ha az iskolai szünetekben teljesen magányos vagyok nincs egy barátom se? Így érdemes elmenni erdei iskolába?

Figyelt kérdés

12L nagyon magányos vagyok nállam elöbb elmezdtek fejlődni a hormonk mint az osztálytársaimnál. egyetlen egy barátom sincs az iskolában.A barátaim listája:1 saját magam

2qnyukám

3a kutyám



2015. nov. 29. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát, ha nem mész szocializálódni, akkor biztos, hogy nem is lesz egy barátod se. Szóval menjél.
2015. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdemes hobbiszakkört , sport rendezvényeket , alkotó vagy színjátszó csoportot keresni .
2015. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szakkörök között az én iskolámban nincsen sok
2015. nov. 29. 20:24
 4/9 anonim válasza:
2 szo porbalj baratkozni
2015. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hiába próbálta egyszer már voltak barátaim csak épp kibeszéltek
2015. nov. 30. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit értessz az alatt, hogy kibeszéltek, mit mondtak?


Lehet, hogy körülöttek nem minden ember van arra programozva, hogy gonoszságokat beszéljen ki rólad. Ha csak mondtak egy-két semleges véleményt rólad, az még nem ok arra, hogy végletesen elidegenedj tölük.

Van ez így, sokszor nem rossz szándékból, nem utálatból mond véleményt az egyik ember a másikról, pl. azt is tapasztalom, hogy olyan embert "analizál ki" a másik, akit másképp szimpatikusnak tart.

2015. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bár megértem, ez olyan dolog, amit régebben én is nehezen fogadtam el, és én is utálnám, de megértettem miután észrevettem, hogy mindenkit kibeszélnek, még a legszerethetőbb embert is, ez nem épp az ellenszenv jele. sőt én is szoktam másokat, és nem rossz indulatból.

kérdés az, hogy téged mi érint ennyire érzékenyen ebben?

2015. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem írtál azóta sem semmit...

#6. és #7. nagyon igazat mondott

2020. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
..pt.
2020. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!