Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (Nagyon fontos) Hogyan vásárol...

(Nagyon fontos) Hogyan vásároljak PayPal kártyával Steamen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az őszi vásár alatt szeretnék vásárolni Steamen egy-két játékot, de 16 évesen csak ifjúsági számlám van Maestro kártyával. Akárhányszor ki akarom fizetni a játékot (pénz van a kártyán elég), a Steam azzal a hibaüzenettel fogad, hogy rendezzem a fedezetemet a PayPal fiókomnál. Érdekes, mivel eddig 3x már vásároltam ilyen úton (csak nem Steamen) Humble Bundle akció keretében, ott semmi gond nem volt, azonnal levonta a pénzt, és küldte a kódokat. Már több mint egy órája próbálkozok összehozni valamit, de sikertelenül. Azt írja a PayPal, hogy igazoljam vissza a kártyámat egy kóddal, amit az e-mail címemre küldenek. Az üzenetben pedig csak annyi kód van, hogy 1234, gondolom ide kellene írnom a kódot, de nem tudom melyiket. PIN-kódot kipróbáltam, a kártya utolsó 4 számjegyét is, de semmi változás. Valaki tudna segíteni? Nagyon fontos lenne számomra!

2015. nov. 30. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor a 400 forintot levonja a Paypal es ez megjelenik a szamlakivonatodon (netbankon is meg tudod nezni), akkor ott, a kozlemeny rovatban lesz 4 szamjegy amit meg kell majd adni. Beletelhet par napba, mire latod a szamokat a kivonatban.
2015. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezt a helyi takarékszövetkezetnél hogyan tehetem meg? Egy sima számlakivonatot kérjek csak?
2015. nov. 30. 10:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, sikeresen megoldottam a dolgot, levonta a 400Ft-ot, megkaptam a kódot, csak még annyi lenne a kérdésem, hogy mikor használhatom a PayPal fiókomat Steamen? Mert ott még mindig azt írja, hogy ellenőrizzem a fedezetemet
2015. nov. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!