Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson s51 főtengely hibák?

Tamás2000112 kérdése:

Simson s51 főtengely hibák?

Figyelt kérdés
milyen hibái lehetnek a főtengelynek? mert amikor kb félgázt adok valami zizegő hang jön a hengertől szerelő azt mondta hogy a tügörgő elkopott és hajtókart kell cserélni, de az is lehet a hajtókar gondja például: elkopott az a rész amiben a tügörgő mozog? hogy nagy holtjátéka van vagy ilyesmi, vagy a másikor hogy megnyult a hajtókar vagy elgörbült vagy a tügőrgő 'szétkoptatta'azt a részt ahova be kell rakni a hajtókarba? ezeket feltételezem mert 60km/h megyek és elkezdődik az a zizegő hang és megy a motor és amikor elkezdődiki ez a fura hang akkor a motor 'lelassul' nem nagyon de lehet érezni rajta ezt azért kérdeztem mert ujitsam fel a régi főtengelyt vagy vegyek egy ujjat persze jó minőségüt, de azt mondta a szomszéd hogy még használam amig alapjáraton nem tünik el ez a 'fura' hang ugye most kevesebbet kasználom mert hidegebb van meg ha megcsinálnánk a főtengelyt akkor még a csapágyakat kihasználom mert még szerintem jók meg nem tudom hogy akkor a főtengelybe csapágyat is cserélnek? és abba kérnék még tanácsot hogy hol vegyem a csapágyat és a szimeringer? TRANSIT BT. , CITY BIKE, vagy fan egy olyan üzlet hogy Szimerig és Csapágy üzlet. Most vegyek bele gyenge minőségüt vagy közepeset vagy kiváló minőségüt? persze sokat akarom használni még a motort a z üzleteket minőség szerint soroltam

#Simson #S51 #főtengely hibák?
2015. nov. 30. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Amig 60 at elmegy,ne szedd szét .Nekem még a tank is rezgett,még sem bántottam .
2015. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oke de neked is ad ilyen 'zizgő' hangot a motor? és ha elkezdödik zizegni akkor egy kicsit veszít a sebességéből?
2015. dec. 1. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!