Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít borzasztóa...

Csak engem idegesít borzasztóan a Hungary's got talentben Cuczor-Gidai Zsófi?

Figyelt kérdés
nem vagyok gonosz meg gyerekgyűlölő, de egyszerűen nem bírom elviselni, hogy sokkal jobbak estek ki miatta és ilyet bárki tud csinálni. mint ő (még én is tudnám ugyanezt nyújtani ha kicsit fiatalabb, meg csúnyább lennék)
2015. nov. 30. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ,nem csak téged:D de nem orulnel neki ha ejfel korul amikor alszol elkezdene mondani a verseket?:D(vagy talán csak en felek a gyerekektol ilyen szempontbol:'D)
2015. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
a 3 éves unokahugom is megtudná csinálni azt amit ez a kis nyomorult csinál
2015. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegesíteni nem idegesít, de az emberek hülyék. Ha valóban úgy szavaztak, ahogyan, akkor nézzék csak ezt a csúf békát. Nem sült bele egy gyerekversbe. Ez ám a teljesítmény. A gumiasztalosokat kiejtették. Ezek után azon sem csodálkoznék, ha a színház vécés nénije nyerné meg.
2015. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem inkább az zavar, hogy a cukiságfaktor miatt beszavazták, holott mindenki tudja, hogy elméleti esélye sincs a nyerésre. A következő 1-2 adásban el fog vérezni, mert törvényszerűen mennie kell és ez a teljes stáb előtt nyilvánvaló, de addig is nyomják rá az SMS-eket, beszélnek róla meg a műsorról stb.
2015. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek írtam zöld kezet, mert teljesen egyetértek :))
2015. dec. 1. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

engem irritál, nagyon. egyrészt semmi cukiságot nem látok benne, hiszen tényleg bármelyik 6 éves gyerek meg tudja ezt csinálni, megfelelő idő és gyakorlás után. másrészt igen, rengeteg más bekerülhetett volna helyette, akár táncosok, akár énekesek, bármi produkció, amivel van hova fejlődni. de ez a kislány most hétről hétre kiáll oda, elmond egy "übercuki" stílusú verset és akkor bumm? szerintem nevetséges, és az is, ahogy ennyire odavannak érte.

mert mint írtam, bármilyen gyerek meg tudja ezt csinálni.

az anyját sem értem, hogy hogy teheti ki ilyen közszemlére ezt a KISGYEREKET, mert az, még ovis könyörgöm!!

nevetséges, bunda az egész. és igen, irritál is a kislány, mert még csak nem is az a cuki fajta gyerek, sőt, a korához képest még duci is, bár erről nem ő tehet, hanem a szülei. kicsit figyelni kéne rá, hogy ne tömjék tele cukorral, mert ha egyre csak dagad, nem igazán lesz egészséges életű.

2015. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!