Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a postahiv...

Ucihachan kérdése:

Mit lehet tenni, ha a postahivatalban a dolgozók ellopják az ebay-en rendelt csomagomat? Mit tegyek? , mert vannak nagyobb értékű csomagok is amik nemsokára meg kéne érkezzenek és 100% hogy nem fogom megkapni ha nem lépek. Részletesebben lent!

Figyelt kérdés
Már kb. 2 hónapja rendszeresen vásároltam kisebb összegű cuccokat ebayen amiket a szokásos postás tisztességesen ki is hozott. Mióta megbetegedett, egy goromba nő vette át a helyét, akitől a minap hallottam, hogy rólam beszélve azt mondta a kollégájának, hogy idézem: "csak nem gondolja, hogy majd én kiviszem az összes csomagját? Mert akkor nagyot téved". Ezen kicsit én meglepődtem. Már 3. Hete nem jönnek a csomagjaim,pedig már belföldön vannak. Mára már olyan szinten felidegesített a dolog, hogy bementem a postára (udvariasan) megérdeklődni, hogy érkezett-e csomagom, mire a postahivatalban dolgozók felnéztek rám, (mintha tudnának valamit amit én nem, egymásra néztek és visszatértek a munkájukhoz) mire a nő aki épp kiszolgált, lazán azt reagálta, hogy honnan kéne neki azt tudnia?.....Hát ez volna igy röviden. hogyan tudnám felhívni a figyelmüket, hogy én számontartom a csomagjaimat és ne probálják meg lenyúlni, mert balhét rendezek.

2015. nov. 30. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van bizonyitékod erről,hogy eltünt és a konkrét postás ezt mondta,tehetsz panaszt!De sok minden nem fog történni,pláne ha csak 1 sima egyszerű nyomkövetésed volt!Ha ajánlottan kapod,akkor kártéritést is jár,bár az csak a feladónak..tudtommal.. Amúgy nagyon sokszor nem az ottani postás nyulja le a csomikat!Kérd ajánlottan a csomagjaidat,igaz azért többet kell fizetni,és ha azt is lenyulják akkor jobban tudsz reklamálni!De érdekes szítú, én 3 éve rendelgetek itteni postások soha nem nyulták le..
2015. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezek álltalában free shippingesek.

A baj meg az, hogy valamiért nekem nem működik ez a postai nyomkövetés.

Én a tracking numbert szoktam kimásolni az e-bayről ahol leirja a vásárlási adatokat, de a posta.hu-n azt irja hogy "a csomagról nincs adat". Én rontok el ebben valamit?

2015. dec. 2. 00:55
 3/4 anonim ***** válasza:
posta.hu-n nem is fogod soha megtalálni őket,mert ott csak ajánlott csomagot követhetsz!Az eladó minidig (esetek 80%-ban) üziben meg küldi h mit hol követhetsz,ha meg mégsem írsz neki üzit és segít!
2015. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 éve ebay-ezek 500rendelésen vagyok tul,ebből kb 5 volt ajánlott a többi nem,és máshol lehet követni őket
2015. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!