Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek mély, sötét barna...

Akinek mély, sötét barna színű szemgödre van, abban lehet cigány vér?

Figyelt kérdés
A bőre amúgy világos barna,azon a részen pedig még sötétebb.

2015. dec. 1. 22:03
 1/7 anonim válasza:

Ezek most nem a cigany vernek a leirasai...ciganyban is van hofeher

Lehet h igen,lehet h nem...

2015. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miféle betegség ez, de sokan szenvednek tőle. A korrekt válasz: lehet. De értsd jól! Nem az, lehet! De lehet morva is. Vagy indiai. Vagy olasz. Vagy spanyol. Vagy török. Vagy brazil. Vagy marslakó. Vagy…


***

sötétbarna, világosbarna

2015. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm :D de a morvák hogy jönnek ide?
2015. dec. 1. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy, ahogyan a többi. Morvák között is van olyan, amilyen jegyeket leírtál.
2015. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, a sötét szemgödör májproblémára utal.
2015. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha mélyen ülő szemei vannak az embernek akkor sanszos, hogy sötét karikàs a szeme. Ha e mellett még félig pl. olasz, mint én... akkor sötét karikàs... amúgy meg lehet, hogy beteg... nem kell mindig hülyeségekre gondolni.
2017. jan. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lolaxoxo válasza:
Hát most szerintem a kèrdèsed elèg fura mert csak a cigányoknak barna vagy sötèt a szeme allatti karika mert ha mondjuk nem barna vagy sötèt a karika akkor nem az?amugy meg szerintem tök mindegy ha nagyon vissza vezetjük egy helyröl jöttünk most ki tèrhettk a majmokra de ha azt is visaza vezeted egy vagy vallás az is egy .na ezt inkább haggyuk szerintem vagy beteg nèzesd meg ha a tièd vagy szolj neki vagy cak ilyen az alkata ,genstikája ha igy èrted .
2017. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!