Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan embert,...

Hol találhatnék olyan embert, aki segítségemre lenne ebben? Vagy megoldható máshogy is?

Figyelt kérdés

Szóval,arról lenne szó,hogy kellene nekem egy darab kitűző.Viszont tapasztalataim azt mutatják,hogy neten nem éri meg rendelni,egyrészt mert sok oldal csak ipari mennyiségben szállít,másreszt meg,ha mégis sikerülne egy darabot rendelni, akkor a postaköltség lenne aránytalanul magas.

Ezzel szemben,ha jól gondolom, a nagyobb városokban vannak (papír-írószer talán?) boltok, ahol nem jelent problémát egyetlen darab kitűzőt elkészíttetni.

Emiatt arra gondoltam,hogy megkérnék egy városi emberkét,hogy intézze el nekem a dolgot, aztán a kész kitűzőt elpostázná.

Egy elég kicsi faluban élek, nyomtatóm nincs, barátaim csak messze, tehát jobb ötletem nincs.

Ha esetleg valaki ismer olyan oldalt, ami megfelelne a kritériumoknak, akkor szívesen veszem.Meg az alternatív megoldásokat is.



2015. dec. 2. 15:23
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Mi, a KitűzőShop egy kitűzőkkel (is) foglalkozó cég vagyunk. Akár 1db kitűzőt is legyártunk legolcsóbban az országban. Viszont a szállítást neked kell valahogy megoldani, ebben nem tudunk segíteni (azaz tudnánk, de a posta vagy futárcég nagyon drága 1db kitűzőnél). Hol laksz? Nincs egy pesti ismerősöd, aki átvenné a kitűzőt és levinné neked? Ha beírod a keresőbe a nevünket, akkor megtalálod az oldalunkat és fel tudod venni a kapcsolatot, ha komolyabban érdkel a dolog.

Üdv

2015. dec. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!