Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hogy szokott lenni?

Ez hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés

Vettem egy Huntsman kést. (Fade Kinézetű)

Egy Karambitot. (Fade Kinézetű)

Egy Butterfly-t. (Crimson Web KinézetűÖ

És egy Gut Knife-ot. (alap)


Ezek úgy néznek ki mint a CS:GO Játékban.

Nagy gyűjtőjük vagyok de viszont az a problémám, hogy pár kés meghaladta a 8 Centimétert, és a határon ezt csak olyan felügyelettel engedik át, amelyikre van teljes gyártási és más papír. (Számon tartott "Fegyver").

Nekem ez összesen 98.900 Forintba került.

Az a problémám, hogy nincs rajtuk papír.

El lehet azt intézni hogy átvegyem ezeket a "Fegyvernek" minősülő késeket?

Ha nem is tudnám, lefoglalás során én az elutalt pénzemet sem kapnám vissza?

Minden választ értékelek és köszönök.



2015. dec. 2. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ööööö....te ANGLIAban élsz vagy onnan rendeltél?

Komolyan kérdem,mert ott van ilyen b.za törvénykezés.

Én és sok késes haver rendszeresen rendelünk külföldről és SOHA nem volt ilyen gond,kivéve Angliai küldeménnyel.


Ha anglia és magán személy vagy,akkor buktad. Ha nem anglia,akkor ügyvéd megoldaná,de az nem olcsó.


Minden esetre írd meg neki: [link]

2015. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én Angliából rendeltem ide Németországba, utána olvastam az ilyeneknek és semmi olyat nem találtam, ami segítségemre lehet ez ügyben, amint hazaérek ráírok a Srácra. Nagyon köszönöm a segítséget! Ment a Zöld pacsi.
2015. dec. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!