Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki birna ilyen könyvet...

Nonesz1988 kérdése:

Valaki birna ilyen könyvet mondani?

Figyelt kérdés
ami az anorexiárol bulémiáról depresszióról vagy a vágdosásról szólnak?

2015. dec. 4. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Never enough(soha nem elég),nagyon jó könyv:)
2015. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Na beírtam egy hosszú választ erre nem küldte el. Na mindegy akkor röviden

Könyv: Összekuszálva (vagdosás depresszió öngyilkosság)

Tizenhárom okom volt (öngyilkosság)

Amikor ezt olvasod én már nem leszek (ezt nem tudom mert még nem olvastam majd a jòvõben)

Film: it's kind of a funny story (depresszió, öngyilkosság, vagdosás)

Sorozat: skins (na ebben minden az anorexiától a depresszión át az öngyilkosságig tényleg minden. Zseniális)

2016. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az elõzõ válaszoló vagyok megtaláltam a hosszú válaszomat hátha most sikerül elküldeni:D

Összekuszálva. A legjobb könyv ebben a kategóriában nekem nagy kedvencem biztos te is imádni fogod. A fõszereplõ öngyilkosságot kísérel meg és leírja az egész életét tele vagdosással és fájdalommal. Nagyszerû könyv.

A Tizenhárom okom volt-ot pedig öngyilkosság kategóriába sorolnám az is nagyon jó.

Ha filmek is érdekelnek ott van pl az It's kind of a funny story (nyomás alatt) egyértelmûen kedvenc és a végén még boldoggá is tesz az életed miatt egyébként meg végig depressziós az egész sok szereplõ öngyilkosságot kísérelt meg más vagdossa magát

És ha esetleg sorozat is érdekel akkor Skins. Anorexia, depresszió, öngyilkosság igazából errõl szól az egész. Nagyszerû.

Remélem tudtam segíteni:)

2016. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!