Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes wii u-t venni?

Érdemes wii u-t venni?

Figyelt kérdés
Én nintendo páti vagyok úgy hogy ne hogy írjatok az xbox-ról meg a ps-ről!Azért kérdezem ezt mert nem tudom hogy mennyire érdemes venni és hogy mennyire bírja a wii u a játékokat. Pl: sokszor befagy a játék közben vagy ilyesmik. ( ez csak egy példa volt )

2015. dec. 10. 09:19
 1/3 Krisipoke ***** válasza:

Ha Nintendo párti vagy, akkor mindenképp, ugyanis elég sok nagyon jó játék van rá. És ugye lejátssza a Wii játékokat is, és elérhető rá egy csomó letölthető retro és újabb játék is, a Wii U ÉS a Wii online boltjából is.


Nekem több, mint 2 éve van Wii U-m, folyamatosan használom, de szerintem egyszer sem fagyott még le. Laggolni sem szokott. Szóval igazából játék közben semmilyen problémám nem volt még vele.

2015. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És még az lenne a kérdésem hogy a "tablet" szerű kontrollere elemmel vagy akumlátorral működik?És ha akumlátor: lehet cserélni ha baja lenne?////Neked basic pack-od van vagy premium? //// A multiplayer ingyenes vagy kell hozzá tagság ( pézbe kerülő ) mint az xbox one-nal vagy a ps3-nél? //// bővíthető a memóriája ?
2015. dec. 10. 16:15
 3/3 Krisipoke ***** válasza:
Írtam üzenetet.
2015. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!