Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy olyan kérdésemre szeretnék...

Dudika1991 kérdése:

Egy olyan kérdésemre szeretnék választ kapni hogy, láttam eladókat a Vaterán hogy, pl 4000 forint egy táska de 15-20 nap a kiszállítási idő mert Knából jön de ezek az eladók honnan rendelik ezeket? Ebay Aliexpress ezek tuti nem!

Figyelt kérdés
Gondolom nem fogja tudni senki nem hinném hogy bárki is elárulja :) de egy próbát megér :)

#Kína #Usából rendelés.
2015. dec. 10. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig de!Rengetegen így csinálják.Felteszik Vaterára,ha leütöd,kifizeted,akkor ők megrendelik eBay-en,és ezért 2-3 hét a szállítás.Mert eBayről nekik megy,tőlük meg neked.És ők megveszik 2 ezerért,neked meg adják 4-ért.Vagy ugyanannyiért adják,de a postaköltség sokkal több.
2015. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak furálom mert ugyan azt a terméket még drágábban találtam meg mint Vaterán tehát akkor ez is olyan hogy ki kell fogni vagy nem tudom.
2015. dec. 10. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenek sokszor nem is a saját címükre rendelik meg, hanem egyből a tiédre. Azaz szinte te is megrendelhetted volna az ebajen.
2015. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!