Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen bulikban szoknak...

Milyen bulikban szoknak drogot árulni? és hogyan lehet ezekre felfigyelni?

Figyelt kérdés
ott állnak a pultnál és minden arrajárót megkinálnak, vagy hogy?:D
2010. márc. 22. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Általában a poharakba szokták beletenni, úgy, hogy észre sem veszed. Aztán max úgy ébredsz, hogy nem tudod hol vagy, és mi történt veled. Ezért nem járok bulizni ;D
2010. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a f.szt, pl.: elmész wc-re befigyel téged és megkérdezi kell-e valami, vagy bekérdez, hogy jólmulatsz-e, nyugi, megtalálnak.


1.-nekk: húh apám érdekes, nekem még sosem raktak a piámba semmit, pedig voltam már pár helyen.

2010. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.-nak: Hát, én pedig úgy olvastam. De biztos igazad van, mert végül is én még nem voltam ilyen buliban, szóval nem tudom. Nah remélem boldog vagy :D
2010. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak nehogy kifogj egy civilbe öltözött rendőrt XD

inkább szerintem ne próbálkozz idegeneknél.

2010. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1.nek.re.

manapság már minden sz.rt összeírnak.. főleg itt, az interneten.

nem bántani akartalak, csak nemszabad mindent elhinni. de persze mondhatnám (v. bárki más) azt is ennyi erővel, hogy nekem sem kell hinni :)

2010. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.-nak igaza van ált elkezdenek veled beszélgetni aztán mondják h tudnak valamit amitől "jobban érzed magad/felpörögsz/jó anyag énis ezt szívom" :DD


ezzel nem azt mondom, h ne ismerkedj buliban, csak azt h legyél óvatos azokkal akik nagyon erőltetik a beszélgetést meg próbálnak rád tukmálni valamit (ami ált. kicsi nejlonzacskóban van :DD)

2010. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szóval ha van ilyen ember a buliban, arra rá lehet találni, vagy ő talál rád :D gondolom nem a táncparkett közepén táncol :) köszönöm
2010. márc. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!