Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel lehet adni gyógyszert...

Fel lehet adni gyógyszert postán borítékban? (néhány szemet)

Figyelt kérdés
ha megkérek valakit hogy adjon fel postán borítékban néhány szem gyógyszert (vényköteles nyugtató) az megvalósítható vagy áttelenőrzik, nem engedik?
2010. márc. 22. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
fel ,sztem a kutya sem ellenőrzi
2010. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ellenőrzik.
2010. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ez végülis csak súly kérdése hogy mennyibe kerül? mert a leveleket lemérik asszem de nem tudom hogy ennél hogy kell, az illetőnek milyen bélyeget kéne rá vennie pl. segítsetek ha lehet megköszönöm mindenkinek
2010. márc. 22. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Veszel egy üres,sima borítékot.Azt teszel bele amit akarsz.Odamész a postán a levélfeladás ablakhoz,és azt mondod,hogy ezt szeretném feladni.Ő megmondja majd mennyit fizess.
2010. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. és azt meg lehet csinálni hogy ne a feladó fizesse hanem aki megkapja? nem külön pénzre gondolok mint egy utánvétel hanem a feladá költségét, még ennyit szeretnék kérdezni
2010. márc. 22. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom,de 200 ft sem lenne feladni.
2010. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2havonta rendelek így gyógyszert és sose volt feltépve, csak egyszer kicsit a széle de lehet apám volt -.-
2010. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!