Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudnátok megmondani a...

Nem tudnátok megmondani a film címét?

Figyelt kérdés

Még "nagyon" régen láttam egy filmet amiból csak néhány képkocka rémlik..


Az egyik az az, hogy egy új lány megy egy iskolába, és "megtréfálják" azzal, hogy miközben tusol elveszik a ruháját, majd miközben próbál "kimenekülni" a fürdőből neki meg egy ajtónak, majd megtalálja az elájult lány 2 nő, és csak annyit mondanak, hogy "Új lány" (vagy valami hasonló).


Még rémlik egy mondóka, ami már később fordul elő a filmben, és talán a sportpályán játszódik a jelenet, mikor a lány már beilleszkedik. A szövegében benne van valami olyasmi, hogy "elvágjuk a torkotok".


Ennyi rémlik a filmből, remélem valaki meg tudja mondani melyik film ez. Még annyit hozzá tennék, hogy egy kicsit régebbi filmről van szó (nem vagyok benne biztos, de olyan 6-8 éves film lehet, vagy több)


Előre is köszönöm a válaszokat, remélem érthetően fogalmaztam.



2015. dec. 11. 14:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!