Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok írni meréseket?

Tudtok írni meréseket?

Figyelt kérdés

Láthattatok youtube-on csomó "mersz vagy mersz" videót...és hát én is szeretnék egy ilyet.

Lécci írjatok ilyeneket !!! (pl.: igyál meg egy pohár citromlevet, nyald meg a lábbujjad) több nem jut az eszembe, ezért kernék segítséget. Köki :)

Leginkább lányok segítségét várom!

Ertelmes válaszokat, NE OLYAT HOGY UGORJ EGY KÚTBA!!!!!!!

12/L



2015. dec. 11. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Most a leg menőbb a hideg vizes vödörrel való leöntés.

A másik a moslék evés. Ha jó az izlésed nagyon finom undorítónak tűnő kajákat tudsz létrehozni.

Pl: Én fel is töltöttem a videót de neked lehet csalnod:

Édes annát erős pistás üvegbe töltöd és ráteszed egy tábla csokira az egész édes anna paprikát. Nincs rossz íze de végig röhögi a világ amit tettél. Viszont kell valaki aki egész végig dumál. A csípőset citrommal tudod hatástalanítani.

De 300 éve klasszikus egy nagy tál tejszínhab az arcban.

Itt egy jó recept.

Egy szelet kenyér, margarin, kokusz reszelék, kristálycukor, csipetnyi fahéj, szalámi, lekvár, tejföl, egész bors, kenyér.

Jó íze van gyenge kaja de vicces.

De ha csak barátnőkkel akarsz játszani akkor javaslok egy játékot:

Römi kártya 4 pohár és 4 valami ehető iható.

Egy szelet citrom vagy egy kancsó citromlé, szörp, csapvíz megsózva, tej. Lehet bármi és borral sörrel pálinkával és vodkával játszottam de te 12 éves vagy jó a másegyébb is.

Szóval egy lap színéhez egy ital tartozik Pl a szívhez a szörp sorban a pakliból húztok egy lapot és ki mit húz azt issza volt olyan amikor citromlével játszottunk hogy sorba raktam a kártyát és haverom mindig citromot húzott nem ivott egy korty piát sem :) Tehát amit húzol azt iszol.

De ha már 12 éves akkor a macipuszilás.

Egy maci szájára ragasztószallagot raktok és berúzsozzátok. Így a maci rem megy tönkre és a rúzs is fog. És csókot a macinak. Minden csóknál jól oda kell nyomnia valakinek a macit hogy jó rúzsos legyen a szája a csókolónak.


De ha már smink akkor egy extrém smink. Minden szín mindenhova. És úgy elmenni boltba. :)

Volna még ötletem csak most nem érek rá írni

2015. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. dec. 13. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!