Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Styles szerintetek...

Harry Styles szerintetek járna magyar lánnyal?

Figyelt kérdés

nyilván olyanra gondolok aki anyanyelvi szinten beszéli az angolt, kint ismert de magyar. Nyilván nem úgy gondolkodik Harry hogy " én biztos nem járnék magyarral", de szerintetek mik azok az okok amiért nem jönne össze magyar lánnyal? külsötől, belsötől eltekintve. Szerintetek egy magyar és egy amerikai között ugyanugy müködhet a kémia mint egy magyar és egy magyar, vagy egy amerikai és egy amerikai között??

fanok irjanak legfőképpen de mindenki aki ismeri az irhat, olyan meg ne irjon aki azt se tudja ki ő de ha rendes vagy akkor ird le a véleményed! KÖszönööööm!


2015. dec. 12. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ritka az ennyire buta kerdes, az mar biztos... Szerinted mi a kulonbseg 'kemia' szempontjabol egy magyar es egy amerikai lany kozott? Te peldaul jarnal amerikai vagy angol fiuval, erted, aki beszel magyarul, meg 'ismert' itthon? Es ha gozod nem lenne hova valosi, akkor is? Es ha magyar lenne?
2015. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ez hülyeség azért nem járnak a világ celebjei magyarokkal mert egy kezében meg tudod számolni, h hány magyar van a Hollywoody krém társaságában...
2015. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha te is akkora sztár lennél, h egy körben mozognátok akkor Igen járna veled! De mivel nem vagytok egy körben ezért azt se tudja ki vagy
2015. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy milyen nemzetisègűek? A lènyeg hogy tudnak egy közös nyelven kommunikálni. Ugyanúgy ember mindegyik, akár milyen országból is származik a 'kèmia' ugyamúgy működik mindenki között..
2015. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Harry Styles amugy angol. Es nem amerikai. Nem mindegy.
2016. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Brit! Amugy most Kendallkaval van hahaha
2016. jan. 2. 21:58
 7/12 anonim válasza:
Kavartak jajj osszejartak egyet dugni😁 nem hinnem hogy harrynek itt van a szinvonala. Bar igy is nagyon csalodtam benne
2016. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nagyot*
2016. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is csalodtam hogy egy ilyennel ossze teszi magat. Egy ilyen kim kardashian utoddal tiszta szegyenek. Csak attol felek nehogy valami komoly legyen most hogy Harry szuneten van egy ideig...
2016. jan. 7. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy ideig :DD
2016. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!