Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pls valaki lefordítaná ezt nekem?

Pls valaki lefordítaná ezt nekem?

Figyelt kérdés

Niall James Horan 1993 szeptember 13-án született Mullingarban (Írországban).Szülei: Maura Gallagner és Bobby Horan.Van egy bátyja Greg aki 6 évvel idősebb nála. A szülei 1998-ban elváltak mikor Niall még csak 5 éves volt.Niall Coláiste Mhuire nevű iskolába járt, ami egy keresztény iskola volt.Niall 12 évesen kezdte el befesteni a haját és gitározni.

Liam James Payne 1993 augusztus 29-én született Wolverhamptonban.Szülei: Karen és Geoff Payne. Kettő Nővére van: Ruth és Nicola.Egy veséje nem működött 2013-ig ,ugyanis utána kivették neki.Nemrég szakítottak a barátnőjével.

Louis William Tomlinson 1991 december 24-én született Doncasterben.Szülei: Johanna Darling és Troy Austin.6 húga van és egy öccse.2011-ben szüleik elváltak.

Harry Edward Styles 1994 február 1-én született Cheshire megyében.Szülei 7 éves korában elváltak.Egy nővére van Gemma Styles.Harry adta a nevet a bandának és ő a legfiatalabb tagja a One Directionnak. 2015. március 25-én a One Direction a hivatalos oldalukon bejelentette, hogy Zayn Malik elhagyja az együttest. „Bocsánatot szeretnék kérni a rajongóktól, de úgy gondolom, mindenkinek azt kell csinálnia, amit a legjobbnak érez. Én most úgy szeretnék élni, mint egy átlagos 22 éves, akinek van ideje pihenni és van magánélete”-mondta. A csapat biztosan állítja, hogy továbbra is jó barátok lesznek, valamint, hogy semmi konfliktus nem volt/van közöttük. Most viszont az énekes már nem beszél egykori "testvéreivel" és a hamis indoka miatt, hogy miért akar kiszállni a bandából, egyre több rajongót veszít el. Zaynnek pár nap után már megjelent az első szóló dala, amit Naughty Boy-jal vett fel. A dal a következő címet kapta: I Won't Mind.



2015. dec. 13. 18:10
 1/1 Egyenes út ***** válasza:
Nem értem mit kell ezen leforditani.
2015. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!