Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabadúszó munkát szeretnénk...

Szabadúszó munkát szeretnénk de hogyan?

Figyelt kérdés

Ismerek pér ilyen oldalt, de nagyon gyenge az angol tudásom,és ebben szeretnénk segítséget kérni.

Nem terveztem olyan munkát elvállalni amihez kell komolyabb nyelvtudás,vannak ezeken az oldalakon olyanok hogy mondjunk ott egy adott feladat pl.plakát, és akije a jobb az kapja a pénzt.

viszont a paypal számlámat nem tudom csatolni,vagyis kockáztatni nem merek, mivel mint írtam gyenge az angolom,viszont pénzre nagyon nagy szükségem lenne és nem tudom kivárni, hogy profi szinten beszéljem a nyelvet.

Ne értsetek félre,nem akarok ebből meggazdagodni,nekem az a pár száz forint is jó egy egy munkáért,legalább beletudok fizetni az internetbe stb és tudok egyebet vásárolni, elvégre a keresetem jó ha kajára elég.



2015. dec. 14. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy csinálnám írnék egy történetet blogba mert úgy is meg lehet írni el küldeném sok helyre oldalakra és ha jó a vissza jelölés akkor zír és tanulnám az angolt és nem ülnék itt
2016. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos rajzolni tudok, illusztràlni is tudnám.
2016. febr. 22. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!