Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyilas lány (vízöntő aszcenden...

Nyilas lány (vízöntő aszcendensel) és ikrek fiú (nyilas aszcendensel) jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne? Ha nyilak találkoznak :)))...

Szerintem nézd meg horoszkópos oldalakon, de igazából akkor kapsz szerintem használható infót, ha a percpontosságú születési dátumokat (legalább az egyiket) is beírod.

Pl. www. astro.com -on németül vagy angolul, de valamelyik magyar oldalon is láttam ilyent.

2010. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A horoszkóp baromság. Amúgy én is nyilas vagyok, akkor mondjátok már meg én kivel jövök ki jól, hogy rá tudjak cáfolni.
2010. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyilas és az ikrek elv. összeillik, de én a helyedben nem ezalapján hoznák döntést.
2010. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen horoszóp szerintem sem mérvadó (az előttem írók szavaival=baromság :))), de nekem az a tapasztalatom, hogy a percre pontos horoszkópban sok igazság van. Ezek is azonban "csak" hatások, ezt alakítja még a környezet hatása, és főleg a saját magatok döntései! (Eldöntheted pl. hogy a horoszkópban jelenlévő pl. "hatalmi vágyat" arra használod, hogy másokon uralkodj, vagy az egyensúlyra törekedve ezt egy cég irányításában éled ki, az eredményben nagy különbség!)

Azért javaslom megnézni, mert kiegészítheti az eddigi tapasztalataidat, hogy mire számíthatsz. Pl. 2 vezető szerepű embernek nehezebb kijönni egymással hosszú távon, mintha egyikük alapvetően alkalmazkodó beállítottságú lenne.

2010. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!